Přírodní program Chicoderm je účinným a šetrným lékem na atopické ekzémy

Atopický ekzém, lidově známý pod pojmem lišej, je velmi nepříjemné a dlouhodobé kožní onemocnění. Postihuje děti i dospělé a může mít celou řadu různých příčin. Atopický ekzém zatím nelze zcela vyléčit, jelikož jde o dědičnou chorobu, se kterou se pacient potýká části i celý život. Můžeme ale účinně mírnit jeho projevy, a to buď přímo (např. různé masti a přípravky proti atopickému ekzému) nebo nepřímo (minimalizovat rozšíření a mírnit sílu projevů pomocí prevence).

Atopické ekzémy

Projevují se jako velmi svědivá, načervenalá kožní vyrážka, která vysušuje pokožku a někdy dokonce způsobuje její praskání a mokvání. Nejčastěji bývá postižena kůže na loktech, zápěstí, krku, pod koleny, na nártech nebo na obličeji. Síla a míra těchto projevů se v průběhu času mění a u pacienta se střídají období jejich slábnutí, klidu a náhlých vzplanutí. Tento cyklus je ovlivněn spouštěcími faktory, jejichž povaha se u různých pacientů může lišit. Ovlivňují jej faktory jako je znečištěné ovzduší, stres, nedostatek odpočinku a spánku, či používané hygienické a kosmetické prostředky. Často se pojí s alergiemi a doprovází různé nemoci od obyčejné rýmy přes chřipku až po těžkou angínu. Pacientův stav se může zhoršovat i s příchodem chladných ročních období či s různými hormonálními změnami.

Kožní ekzém

Akutní projevy tohoto onemocnění, nejčastěji silné svědění, bývají nejnepříjemnější hlavně v jeho počáteční fázi. Aby je pacient ještě nezhoršoval neustálým škrábáním, je důležité ke zmírnění tohoto nutkání používat přípravky na léčení kožních ekzémů, nejčastěji ve formě mastí.

Ošetření pokožky

Novinka na našem trhu, program pro ošetření pokožky a atopického ekzému jménem Chicoderm, v sobě spojuje to nejlepší z oborů tradiční medicíny a moderní přírodní kosmetiky. Základní složkou je čekanka obecná, známá svými blahodárnými účinky už po generace našich předků. Program dále kombinuje balneoterapii s následným intenzívním ošetřením pomocí tělové masti a gelu. To ve výsledku tvoří komplexní léčebnou kůru, která napomáhá korekci a prevenci suché a podrážděné pokožky, kožních ekzémů, stárnutí pokožky stejně jako jejímu celkovému ošetření a stabilizaci.

Pokud bystě chtěli Chicoderm vyzkoušet, či se o něm jen toužili dozvědět podrobnější informace, doporučujeme navštívit web www.chicoderm.cz nebo přímo stránky internetového obchodu výrobce www.evitality.cz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.