Na invalidní vozíky dostanete i dotaci

Naše společnost Zdravotní prostředky s.r.o. je výhradním obchodním partnerem společnosti KrosMedical pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost KrosMedical působí v zemích Evropské unie např.: Nizozemí, Belgie, Francie, Španělsko, Česká republika, Slovenská republika.

V naší nabídce naleznete například invalidní vozíky, elektrické invalidní vozíky či mechanické invalidní vozíky. Nabízíme opravdu mnoho druhů a typů invalidních vozíků a záleží tedy jen a jen na vás, který se vám zalíbí nejvíce.

Sháníte invalidní vozík pro sebe či své blízké a neradi byste kupovali nový? I takovou možnost výběru u nás naleznete. Nabízíme veliké množství málo používaných invalidních vozíků, u nás si rozhodně vyberete. Dle Vašich požadavků Vám můžeme zaslat fotografie a technický popis emailem pro snadnější výběr. Všechny vozíky jsou námi testované a musejí projít námi stanovenými vysokými požadavky, jsou označeny certifikátem CE a záruka činí půl roku. Dalším typem vozíků, které nabízíme, jsou sportovní vozíky, které opět, stejně jako všechny naše produkty, jsou označeny certifikátem CE.

Zajistíme Vám dopravu po celé České a Slovenské republice. Pokud byste chtěli s čímkoli poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.