Invalidní vozíky

Firma Zdravotní prostředky s.r.o. se sídlem v Praze 6 Bubenči je výhradním obchodním partnerem společnosti KrosMedical pro Českou i Slovenskou republiku. Samotná společnost KrosMedical působí v zemích Evropské unie, jmenujme alespoň: Holandsko, Španělsko, Belgie, Francie a další.

Nabízíme vám invalidní vozíky všeho druhu a typu. V našem sortimentu naleznete mechanické vozíky i elektrické invalidní vozíky, které jsou velmi oblíbené. Navíc každý z těchto vozíků, který nabízíme, musí projít atestací a přísnými kontrolami, na které klademe vysoký důraz, zejména na kvalitu, funkčnost a především požadavky zákazníka. Zajistíme vám dopravu po celé České republice. Veškeré vozíky si můžete v našich obchodních prostorách vyzkoušet.

Každý klient může požádat podle vyhl. č. 182/1991 Sb. na Městském úřadě na odboru sociálních služeb v místě trvalého bydliště o jednorázový příspěvek 50 % na pořízení rehabilitační a kompenzační pomůcky. Všechny invalidní vozíky jsou označeny certifikátem CE, tudíž ke každému zakoupenému vozíku obdržíte doklad o kontrole, fakturu, záruční list, nabíječku a návod k použití. Samozřejmě můžeme i poradit, jak vybrat nejlepší vozík a za dobré peníze.

Nabízíme nové i použité invalidní vozíky. Mezi naše odběratele patří jednotlivci i zdravotnická zařízení – domovy pro seniory, léčebny dlouhodobě nemocných, nemocnice, polikliniky, divadlo, film.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.