Skvělá nabídka filatelie

Společnost PeVinx, s.r.o se zaměřuje na filatelisty nejvyhledávanější položky v České republice, tj. na oblast Československa I, Československa II, Protektorátu, Slovenského štátu,  České republiky a Slovenska. Na našich internetových stránkách naleznete širokou nabídku především z této oblasti filatelie.

Aktuálně nabízíme akční nabídku – navštivte tuto sekci na našich stránkách. V současné době je v ní zařazeno více jak 250 položek zlevněných o 20-50 %!! Tyto položky zde budou vystaveny do konce února 2012 nebo do vyprodání zásob.

U všech objednávek poskytujeme zajímavé množstevní slevy. Více informací v sekci Platební podmínky. Tyto slevy získáte samozřejmě i na položky z akční nabídky.

Náš eshop se zabývá i numizmatikou. Zásilky zasíláme nejen na Slovensko, ale i do celého světa. Nabízený filatelistický (a případně numizmatický) materiál je vždy v deklarované kvalitě. Je možno od nás odebírat i veškeré novinky z filatelie, které nabízí Česká a Slovenská pošta, a to za velmi výhodných podmínek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.