Paintball Jemnice

Paintball, nespoutaná zábava pro celou partu

Konečně zvoní, škola končí – ale co se zbytkem dne? Co takhle zamávat nudě na rozloučenou a trochu se odvázat? Sežeň všechny známé a sděl jim tajné heslo: „paintball“.  

Paintball má několik herních scénářů, ale základní princip je u všech stejný – zasáhnout co nejvíce protivníků a zároveň se zásahu pokud možno vyhnout. Každý hráč má vlastní speciální zbraň, která střílí kuličky s barvou. Jakmile je protihráč zasažen, kulička se roztrhne a tak osobu označí.

Paintball je poměrně mladým sportem s překvapivým původem. Australští rančeři používali jednoduché barevné značkovače pro počítání stromů a velkých stád dobytka. Jak už to tak bývá, z dlouhé chvíle začali střílet i po sobě – a základ paintballu byl tu. Roku 1970 byl v USA zaregistrován značkovač Nelson Nelspot, který byl v roce 1981 použit při patrně první paintballové hře vůbec. Dvanáct přátel se sešlo v lese na území amerického státu New Hampshire a rozpoutali bitvu o vlajku (capture-the-flag). Během následujících měsíců se myšlenka paintballu šířila po celém světě rychlostí blesku.

Paintball = adrenalinový sport a cool zábava pro všechny

Paintball je hrou pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví nebo povolání. Důležité je mít soutěživého ducha a chuť zažít pořádné dobrodružství. Hra se rychle rozšířila po celém světě a i dnes každý den získává zástupy nových fanoušků.

Jedním z nejlepších paintballových hřišť v ČR je hřiště Paintball Jemnice. Jemnice nabízí vše, co pro plnohodnotný paintball potřebujete: členité hřiště o rozloze 15.000 m2 s lesem a potokem, budovu pro dobývání, výbornou organizaci hry, fotodokumentaci, provoz každý den po celý rok, vzduchem poháněné zbraně, ochranné prostředky, vytápěné zázemí a v neposlední řadě také atraktivní ceny za vybavení i munici.  Adrenalin bez rizika, to je outdoor a indoor Paintball Jemnice.

Paintball Jemnice zařídí nezapomenutelnou akci jak pro minimálních doporučených osm hráčů, tak pro celou třídu. Nemáš spoluhráče? I pro tebe nabízí Paintball Jemnice řešení. Stačí se přes internet nebo telefon zapsat do databáze čekatelů a jakmile bude volné místo, můžeš vyrazit hrát!

A nebojte se – paintball není painball, nebolí! ;)

Paintball Jemnice
V Ráji 1049, Jemnice
Objednávejte na http://www.paintball-jemnice.cz/rubrika/objednat-paintball-akci/

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.