Spedice Praha Vám umožní zasílat do zahraničí

Hledáte ten nejvýhodnější a přitom nejspolehlivější způsob, jak poslat balík do zahraničí? V takovém případě je pro Vás nejvýhodnější spedice Praha, která je zajištována společností Emons. Jedná se o významného mezinárodního přepravce, který se specializuje nikoliv jen na přepravu po ČR, ale taky hlavně na přepravu zásilek do zahraničí. Už tedy nebude nikdy více problém posílat zásilky Vaší společnosti kamkoliv po světě. Stačí, abyste se obrátili na opravdové odborníky, u kterých je přeprava zásilek do zahraničí na stejně tak dobré úrovni, jako přeprava po Česku.

Volba typu transportu zůstává na Vás

Spedice Praha v současné době realizuje hned několik typů transportu. Je to praktické zejména pro klienty, kteří si mohou na základě svých požadavků vybrat takový transfer, který jim bude nejvíce vyhovovat. Praktické je to ale i z toho důvodu, že díky kombinaci více typů přepravy je možné snáze přepravovat balíky i do hůře dostupných míst po celém světě. Z jakých základních variant můžete v dnešní době vybírat? Jaké jsou jejich základní charakteristiky?

-        Námořní přeprava – Přeprava po moři, možnost přepravovat kontejnery či nadměrné náklady (například vozidla), delší doba doručení, vyšší náklady

-        Letecká přeprava – Přeprava vzduchem, rychlý způsob transportu, vhodná při expresní přepravě

-        Kamionová přeprava – Nejdostupnější a nejvyužívanější typ přepravy uplatňovaný zejména při přepravě po České republice nebo po Evropě

Služby plné pohodlí

Emons si své klienty rozmazluje a snaží se o jejich maximální spokojenost. Už jen to, že zajišťuje vyzvednutí zásilek na předem domluveném místě, tedy nejčastěji na skladu firmy, je důkazem, že pohodlí klientů je opravdu na prvním místě. Úroveň těchto přepravních služeb zvyšuje například i praktický nástroj sledování zásilek, který je dostupný všem klientům.

 

Comments are closed.