Opravy notebooků Hradec Králové – servis Acer

Servis notebooků Acer Hradec Králové opraví neposlušný notebook

S hardwarovou i softwarovou závadou si hravě poradí Servis notebooků Acer Hradec Králové. Servis Acer funguje na českém trhu již 15 let a za tu dobu se osvědčil kvalitou odvedené práce a profesionalitou. Veškerý servis notebooků provádí ve svém servisním středisku, do kterého si notebooky bezplatně sváží z celé České republiky. Jestliže však máte zájem, můžete notebook osobně předat na centrále Servis notebooků Acer Hradec Králové a zde si jej můžete opět po opravě vyzvednou. Ke spokojenosti zákazníků servis Acer provádí opravy notebooků rychle a kvalitně.

Nejčastější závady, i s těmi si servis notebooků Hradec Králové poradí

Mechanické závady jsou často způsobené nevlídným zacházením majitele notebooku, např. pádem. Proto jednou z nejčastějších oprav je výměna plastových dílů, které nejsou vždy snadno k sehnání. A však servis notebooků Hradec Králové má k dispozici vlastní sklad originální náhradních dílům, které doporučuje výrobce značky Acer. Opravy elektronických závad jsou velmi složité. Výměna vadné součástky základní desky je technicky velice náročná. Řada servisů Acer tuto opravu neumí provést a proto mění celou základní desku za novou. To však několikanásobně zvyšuje cenu opravy. Servis notebooků Hradec Králové umí jako jeden z mála servisů opravit vadnou součástku základní desky, tudíž nevymění celou základní desku a cena opravy je o 60% až 90% nižší. Mezi další nejčastější opravy patří opravy speciálních floppy, CD-ROM, CD-R, CD-RW a ZIP jednotek a HDD do notebooků. Jedná se o velmi drahá zařízení, jejichž cena vysoko převyšuje cenu stejných zařízení do klasických stolní počítačů. Obvykle není možné nahradit zařízení v notebooku jiným než shodným typem. Proto servis Acer občas provádí výměnu z jiných poškozených modelů Acer. Servis notebooků Acer Hradec Králové provádí opravy, vyčištění, seřízení a kalibraci těchto jednotek. Pokud oprava není možná nebo rentabilní, obvykle Acer servis vymění zařízení za dostupný levnější ekvivalent nebo dodá stejný díl za rozumnou cenu.

Proč zvolit Servis notebooků Acer Hradec Králové

 • doprava zdarma
 • vybavené pracoviště
 • zkušení technici
 • nízká cena oprav notebooků Acer
 • kvalitně a rychle provedená oprava notebooku
 • 15-ti letá tradice
 • platíte pouze za opravu notebooku (diagnostika zdarma)
 • záruka 3 měsíce na opravu a odvedenou práci
 • Jak dlouho trvá servis notebooků Acer ?

  Průměrná doba opravy notebooku Acer je obvykle provedena do 3 dnů, ale na vyžádání je možné provést expresní opravu do 24 hodin. Servis notebooků Acer Hradec Králové vám nabízí odvoz nefunkčního notebooku odkudkoli do druhého pracovního dne a po opravě dovoz zpět k vám domů.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.