Moderní malování v Libereckém kraji

Moderní malování interiérů


Malíři a natěrači se mění společně s dobou. Postupem doby vystřídaly váleček hezké jednoduché bílé zdi. Časem se lidé osmělili a začali zdobit své příbytky nenápadnými odstíny žluté, okrové, světle zelené, aby nakonec dali přednost sytě modré, oranžové a červené barvě. Zároveň chtějí vybírat i z různých povrchů, například lesklého, matného a saténového.

Český národ je ale také velmi spořivý. Proto se mnoho později zklamaných lidí nechává zlákat inzeráty „Malujeme levně.“ Názor, že dnes může dělat s barvami každý, je na hony vzdálený realitě. Výrobní spektrum nejrůznějších druhů barev je velmi široké. Pokud děláte zakázku barvou, na kterou nemáte školení od výrobce, je veliká pravděpodobnost, že ji nezvládnete a můžete přitom být zkušený profesionál. Neznámý materiál může překvapit například jiným časem schnutí .

Malování bytů Liberec

Nejsme jen obyčejní malíři. Jsme malíři z Liberce a nabízíme nejvyšší kvalitu malířské práce a materiálů za nejlepší cenu. Malování interiérů je pro nás radostí! Většina lidí se malování v bytě děsí, s námi se budete na příští malování těšit! Proměnit zářivými barvami vaši unavenou zašlou zeď v ideální interiér je to, co umíme nejlépe. Malíři pokojů Liberec ručí za to, že po odchodu našich malířů zůstává jen skvělý pocit pohody z krásných zdí, které naší zásluhou rozzáří celý interiér.

Barevná fantazie

Dobré malířství poznáte podle toho, jak vychází vstříc zákazníkovi při definování jeho představy o barevné podobě zdí. Mezi profesionály jsou běžné vzorky barev podle vzorníku a pracovníci firmy jimi namalují zkušební vzorky, které se pak ladí až do té doby, dokud není klient spokojen.

Čistotný mistr

Moderní malířské barvy jsou většinou ředitelné vodou. Ale vodou ředitelný nátěr neznamená, že ho po zaschnutí také vodou umyjete. Některé nátěry jsou tak kvalitní, že se doslova „zažerou“. Proto dbejte, aby malíř byl skutečně profesionál, který ví jak místnost ochránit tak, aby byl po jeho odchodu čistý. Naši malíři pokojů Liberec podlahu a nábytek zakryjí fólií, na zem dají kartony proti případnému skluzu. Zásuvky, okenní rámy a další citlivá místa zalepí páskou a tím se vyhnou zbytečnému zacákání.

Výhoda reklamace

Spolupráce s odbornou malířskou firmou je výhodná v tom, že máte na provedenou práci záruku. Může se stát, že i materiál od renomovaného výrobce selže a bude mít výrobní vadu. Odborná firma může kontaktovat arbitra, ten odebere na problematickém místě vzorky a v laboratoři pak zkoumá, zda byl dodržený správný technologický postup. Podle výsledků arbitra se rozhodne, zda se dodavatel omluví, dodá nové barvy a zaplatí škodu nebo zda je chyba na straně realizátora.

Malířské desatero, kterým se řídí všichni naši malíři pokojů

 • Zákazník je ten, komu rádi poradíme, ale jeho názor a přání je pro nás zákonem
 • Byt vymalovaný malíři pokojů Liberec je vizitkou nejen jeho majitele, ale také naše malíře
 • Používáme jen kvalitní barvy a nářadí
 • Při malování se řídíme moderními postupy, sledujeme trendy a novinky na trhu barev a technologií
 • S malířskými pracemi začínáme, až když se přesvědčíme, že je vybavení místnosti důkladně přikryto či vyklizeno
 • Neví-li si zákazník s něčím rady, naši malíři vždy ochotně poradí
 • Neví-li si s něčím rady naši malíři, zeptají se zkušenějších a najdou řešení
 • Malujeme až tehdy, když si zeď a omítky důkladně připravíme
 • Po našich malířích zůstává jen čistý a uklizený byt
 • Práce je kvalitně provedena tehdy, jestliže je téhož názoru také zákazník
 • Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.