Malování interiérů Praha provádí veškeré malířské práce

Malování interiérů v Praze

S pomalým příchodem jara máte chuť pustit se do změn interiéru. Jarní období je jako stvořené pro malířské práce, které vedou ke zkrášlení interiéru. Jarní sluníčko totiž odhalí a zvýrazní všechny nedostatky na stěnách, ale zároveň naštěstí vlije do žil spoustu energie a elánu, který je třeba využít. Teplejší počasí také umožňuje dlouhodobé větrání pokojů a zaručuje rychlé schnutí nátěrů.
Na trhu je dnes již téměř nekonečné množství barevných odstínů a při malování pokojů si můžete dokonale splnit své představy o celkovém ladění interiéru.

Malířství a malířské práce v regionu Praha

Malování interiérů poskytuje ve Středočeském kraji spoustu malířství Ve výběru vám pomohou hlavně reference klientů, škála nabízených služeb a jejich cena. V malířství Malování interiérů Praha vám poradí vhodný postup, ředění, způsob aplikace a zkušení malíři jsou připraveni splnit vaše přání. Malování interiérů Praha vám nabídne malířské práce, tapetování, štukatérské práce, opravy omítek za rozumnou cenu a také službu malování na klíč.

Výběr správné barvy

Při výběru té správné nátěrové hmoty musíte zvážit, kam chcete barvu použít a jaké má mít vlastnosti – rodiny s dětmi například ocení omyvatelný povrch. Záleží také na tom, kolik chcete do barev investovat. Všeobecně však platí, že dražší nátěry jsou kvalitnější a déle vydrží. Z toho vyplývá, že šetřit na těchto věcech se nevyplácí. V případě pochybností o vhodnosti barvy na podklad je lepší poradit se s odborníky v malířství Malování interiérů Praha.

Kdo je kdo mezi malířskými barvami

Interiérové nátěrové hmoty je možné rozdělit do šesti hlavních skupin, které se od sebe navzájem liší především paropropustností, kryvostí a také hlavně cenou.

  • Běžné malířské barvy – Do této kategorie patří základní modely nátěrových řad. Dodávají se v pastovitém stavu a ředí se vodou (Primalex Standart, Remal Standart či Supermal).
  • Malířské barvy s vyšší bělostí – Také tyto barvy se dodávají v pastovitém stavu a jsou dobře ředitelné vodou. Proti předchozí skupině však mají mnohem vyšší bělost a podstatně méně se otírají (Primalex Plus a Primalex Polar, Remal Plus, Jupol a Jubcolor, Topmal).
  • Disperzní malířské barvy – Ještě bělejší než předchozí řada. Jsou o další stupeň odolnější otěru, některé z nich nelze setřít ani vlhkou látkou (Primalex Fortissimo, Primalex Profesional, Primalex Karton, Remal Profi, Remal Sádrokarton, HET Klasik Color aj.).
  • Plastické disperzní barvy – Lze je promíchat s pigmenty a dalšími materiály. Plniva (textilní vlákna, piliny, písek) zvyšují hrubost nátěru a stěny zůstávají zčásti paropropustné (Brilint P, R nebo Q, Sádromal nebo Jupol Rustikal).
  • Speciální nátěrové hmoty – Sanační, dezinfekční a izolační nátěry. Protiplísňové nátěry zabrání výskytu dalších plísní (Primalex Mykostop, Remal protiplísňový, Jubocid). Izolační nátěry se používají na skvrny od prosáknutí vody, mastnoty nebo zplodin (Primalex Primer, Denikol, Mistral Primer či Telsal).
  • Vápenné malířské barvy – Nejdéle používaný typ nátěru. Vápno má velice vysokou paropropustnost (Bio vápenná malířská barva Jub).
  • Leave a Reply

    You must be logged in to post a comment.