K pokládce linolea si pozvěte podlahářství Zlín

Je-li vašim bydlištěm Zlín a Zlínský kraj, a uvažujete-li o pokládce linolea, zavolejte si na pomoc Podlahy Zlín. Zkušení a kvalifikovaní podlaháři vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího typu linolea i s odbornou pokládkou linolea. V klidu a pohodlí svého domova posouďte nabídku naší firmy Podlahářství Zlín, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence, a bude-li vám plně vyhovovat, sepíšeme spolu objednávku na dodání a položení vaší nové podlahy z linolea.

Linoleum není PVC

Lidé si stále pletou přírodní linoleum a syntetické PVC. Pravé linoleum je směs jutové tkaniny, lněného oleje, korkové, dřevěné a pískovcové moučky, pryskyřic a barevných pigmentů. Výrobní technologie linolea je velmi stará. Poprvé byla patentována v roce 1863. Pro své přednosti má ve světě trvalou oblibu a u nás, po letech stagnace, se opět vrací na trh.

Skvělé technické parametry

Linoleum je pružné, odolné vůči oděru, vrypům, vtiskům a popálení cigaretou. Dobře tepelně i zvukově izoluje. Snadno se udržuje a dobře odolává přechodné vlhkosti. Do trvale vlhkých prostor se ale linoleum nehodí, protože by zde degradovala jeho struktura. Při úklidu linolea se nesmí používat saponát, ale speciální vosk.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou skutečně z PVC. Základem podlahoviny je syntetický polyvinylchlorid. Dnes se prodávají v mnoha povrchových úpravách a vzorech. Nabídku lze srovnávat s laminátovými podlahami. Stejně jako u lamel existují PVC imitující dřevo, kámen, korek nebo v pastelových barvách. Vícevrstvá PVC mají proti jednovrstvým lepší vlastnosti. Jsou měkčí, pružnější, lépe tlumí zvuk, jsou odolnější proti poškrábání a opotřebení. PVC však nepatří k přírodně obnovitelným surovinám, ale dá se alespoň recyklovat.

Co obnáší služba Podlahy Zlín

Naše podlahářství ve Zlíně má dlouholeté zkušenosti s linoleem a jinými podlahovinami mnoha výrobců. Zkušení podlaháři dovedou na první pohled spolehlivě rozlišit mezi levnými nekvalitními materiály a osvědčenými kvalitními podlahovinami s garantovanými vlastnostmi.
Proto vám rádi pomůžeme s výběrem podlahy, vhodné pro vámi zamýšlený účel. Provedeme zakoupení podlahoviny a dovoz vybraného linolea až k vám domů kdekoli ve Zlíně a Zlínském kraji. Hlavní náplní naší práce je však odborná pokládka podlah včetně demontáže a odvozu staré podlahoviny.

Podlahářství Zlín – dodáme, dovezeme a položíme podlahy kdekoli na východní Moravě!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.