Nakupujte se slevou! Aktuální akční leták Albert

Jeden z největších obchodních řetězců, který působí na území ČR je i Ahold. Ten u nás provozuje především hypermarkety a supermarkety Albert. Celkem tak u nás můžete najít více než 280 prodejen s logem Albert. Nedílnou součástí propagace v okolí prodejen Albert je i pravidelný akční leták Albert. Ten vychází hned ve dvou variantách.

Pokud bydlíte v blízkosti některého supermarketu nebo hypermarketu Albert, určitě se vám ve schránkách pravidelně každý týden objevuje i aktuální leták Albert. Podle toho, jaký obchod máte ve své blízkosti, se může jednat buď o leták pro supermarkety, nebo hypermarkety. Kromě těchto dvou variant také záleží na konkrétní lokalitě, kde bydlíte. Mezi jednotlivými regiony totiž mohou existovat odlišnosti v nabízeném sortimentu.

Proč se vplatí sledovat pravidelné aktuální letáky? Máte totiž velkou šanci, že tam můžete narazit na zboží, potraviny nebo drogerii, kterou pravidelně kupujete za výhodnější ceny. Díky tomu si pak mlžte zakoupit více výrobků nebo větší balení za lepších podmínek než běžně. Díky tomu tak váš rodinný rozpočet může ušetřit nemalou sumu peněz.

Pokud pravidelně sledujete akční letáky Albert (nebo i od jiných výrobců) pak jistě sami dobře víte, že ne všechny akční a super velké slevy jsou tak výhodné jak na první pohled vypadají. I obchodníci se v první řadě snaží o to, aby vydělali co nejvíce peněz. Čas od času tak akční slevové letáky mohou obsahovat nabídku, která je ve skutečnosti méně výhodná než to prodávají pravidelně v obchodech. Oblíbeným trikem je nabízet dva výrobky v jednom balení. U nich je pak uvedena sleva XX procent. Když si ale spočítáte, na kolik vychází jedno balení, zjistíte, že toto jedno balení je samostatně k dostání za mnohem lepší podmínek než v tomto dvoj balení.

Dalším trikem, na který spoléhá většina obchodníků, je i to, že doufají, že vyrazíte na nákup zlevněného zboží v akci právě do jejich obchodu, ale kromě pár věcí v akci tam nakoupíte i vše ostatní, které tam může být i o něco dražší než u konkurence a oni si tak přijdou na své. Pokud opravdu chcete ušetřit, pak je rozhodně lepší nakupovat s rozumem a nenechat se zbytečně omámit výhodnými slevami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.