Interaktivní tabule od Complexu jsou skvělá zařízení

Interaktivní tabule jsou kouzelné nástroje. Nevíte, co je interaktivní tabule? Možná jste slyšeli něco o některých značkách – Smart Board, ACTIVboard a další.

Interaktivní tabule jsou používány v mnoha školách jako náhrada za tradiční tabule nebo flipcharty. Poskytují způsob, jak ukázat studentům jakoukoli věc, které mohou být uvedeny na ploše počítače (vzdělávací software, webové stránky a další). Navíc pomocí speciálního digitálního pera můžete na tabuli kreslit.

Společnost Complex přináší do České republiky systém ONfinity CM2/ CM2 MAX. Jde o mobilní interaktivní systém, který promění jakoukoliv plochu, bílou tabuli, zeď nebo plazmovou obrazovku v plnohodnotnou interaktivní tabuli nebo dotykový displej. Snadná přenosnost, jednoduché a pohodlné ovládání a rychlá příprava před použitím činí z CM2/ CM2 MAX dokonalé Plug and Play řešení interaktivní prezentace pro obchodní, vzdělávací či profesionální účely.

Rozdíly v použití mezi CM2 a CM2 MAX jako interaktivní tabule jsou převážně v mobilitě zařízení. Zatímco systém interaktivní tabule CM2 MAX je vhodný pro přenášení a je méně citlivý na okolní světlo, CM2 je vhodný pro pevnou instalaci. Balení obsahuje také stropní držák a kabeláž.

Systém můžete zakoupit v našem eshopu či kamenné prodejně, kontaktujte nás.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.