Půjčka na směnku bez poplatku předem ihned na ruku

Uvažujete nad tím, že byste přestali chodit do zaměstnání a pustili byste se do vlastního podnikání? Máte zajímavý nápad jak si vydělat peníze? A hodila by se vám půjčka pro začínající podnikatele, abyste měli dostatek finančních prostředků na start vašeho podnikání?

Začít podnikat není nic jednoduchého. Většinou si potřebujete pronajmout nějaké prostory, nakoupit zařízení, stoje nebo jiné vybavení. I když nebudete podnikat ve výrobě nebo v obchodu, i tak se bez financí do začátku neobejdete. Musíte počítat s tím, že než začnete dostávat platby od svých zákazníků, uplyne nějaká doba (faktury mezi podnikateli mají běžně splatnost 30 a více dní). Musíte mít tedy i dostatečnou rezervu abyste měli na začátku podnikání z čeho žít. Pokud navíc plánujte hned od začátku i nějaké zaměstnance, budete potřebovat i nějaký provozní kapitál na jejich platy a další výdaje.

Pokud nevíte, kde získat peníze, můžeme vám nabídnout svoji pomoc. Nabízíme krátkodobé rychlé půjčky, které jsou určeny pro všechny zájemce. Můžete si půjčit i poměrně velmi vysokou sumu, není problém získat krátkodobý úvěr ve výši několika stovek či dokonce miliónů korun. Nabízíme vám individuální posouzení vaší žádosti a domluvu konkrétních podmínek přesně podle vašich potřeb.

Pokud jste se zkoušeli ptát v bance, pak jistě víte, že po vás banka bude chtít doložení vašeho přijmu. Pokud jste podnikatel, musíte předkládat daňové přiznání za minimálně jeden nebo dva roky zpět. Což může být nepřekonatelná překážka, pokud teprve začínáte podnikat.

U nás vám může být poskytnuta půjčka na směnku bez poplatku předem ihned na ruku. Nepotřebujeme dokládat vaše příjmy. Stačí, pokud nám podepíšete směnku na příslušnou částku a peníze vám mohou být vyplaceny obratem. Konkrétní výše úvěru, který vám můžeme poskytnout, záleží především na tom, jaké jste schopni poskytnout záruky za půjčené peníze.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.