Prověřené nebankovní půjčky a hypotéky

Zvažujete nákup nového domu nebo bytu? Nebo jste naopak již vlastníkem nějaké nemovitosti a chtěli byste si půjčit větší sumu peněz? Pak by vás mohly zajímat naše prověřené nebankovní hypotéky. Půjčit si peníze na bydlení je něco o co se zajímá v dnešní době celá řada lidí. Přece jenom, našetřit si z výplaty na nový byt nebo dům je téměř nemožné. Většina z těch, kdo uvažují o pořízení vlastního domu nebo bytu je nucena jeho financování řešit právě s pomocí hypotéky.

Bohužel ale mnoho lidí podceňuje svoje reálné finanční možnosti. Mnoho lidí se často dostává do problémů se splácením běžných půjček nebo výdajů. A jen málokdo si uvědomuje, že u banky stačí jen jedna nebo dvě včas nezaplacené splátky a hned máte velký problém. Všechny české banky totiž vzájemně sdílí informace o svých klientech. Stačí tak jen velmi málo a už vám žádná banka nikdy nepůjčí. Naštěstí ale existují i nebankovní společnosti, které nabízí svoje půjčkz nebo hypotéky.

Je jedno, jestli zvažujete nákup nového domu nebo bytu, nebo jestli naopak potřebujte získat jistou sumu peněz. Pokud jste již vlastníkem nějaké nemovitosti, pak by vás mohla zajímat půjčka 70% tržní ceny. Zatímco jinde vám běžně nabídnou maximálně 50% z odhadní ceny nemovitosti, u nás můžete získat podstatně více peněz. Jak u americké nebankovní hypotéky (tedy u půjčky oproti zástavě nemovitosti) tak i u běžné hypotéky na financování nového bydlení totiž našim klientům půjčujeme až d o výše 70% jejich nemovitosti. A to je něco co se určitě vyplatí zvážit.

Navíc u nás můžete získat i celou řadu dalších výhodných podmínek. Samozřejmostí je předčasné ukončení a doplacení půjčky bez jakýchkoliv sankcí. Nebo možnost dočasného (až na tři měsíce) přerušené splátek. Součástí naší nabídky je i automatické pojištění proti neschopnosti splácet a výhodné úroky.

Pokud vás zajímá více informací, tak neváhejte a obraťte se na nás a dozvíte se více informací. Pokud to bude jenom trochu možné, pokusíme se vám vyjít vstříc. Nabízíme výhodné podmínky a individuální přístup ke všem klientům.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.