Jaká krátkodobá rychlá půjčka se vyplatí?

Pokud potřebujte rychle získat peníze, a hodila by se vám nějaká krátkodobá rychlá půjčka, existuje hned několik možností, kam se můžete obrátit s vaší žádostí o půjčku nebo úvěr. První možností je využít nabídku některé banky, které v ČR působí hned několik. Téměř všechny pak nabízí nějakou formu běžné spotřebitelské půjčky nebo financování nákupu na splátky.

Další možností, jak získat rychle půjčky peníze na ruku nabízí i nebankovní společnosti. Těch u nás působí ještě mnohem více než bankovních ústavů. Patří sem jedna velké finanční společnosti typu Homecredit, Provident nebo třeba Ferratum. Kromě těchto velkých poskytovatelů nebankovních půjček a úvěrů je pak možné využít i nabídku některé z menších firem, které se zaměřují na půjčování peněz.

Běžnou nebankovní půjčku je možné velmi snadno vyřídit po telefonu nebo přes internet. Dnes už je poměrně běžné, že při žádosti o půjčku nejsou potřeba žádné speciální doklady. Velmi často je možné získat peníze i bez potvrzení o příjmech od Vašeho zaměstnavatele. Jednou z těchto možností je například i tato půjčka on-line bez potvrzeni příjmu. U některých nebankovních firem ale může být požadováno předložení výpisu z běžného bankovního účtu, nebo abyste k žádosti doložili poslední tři výplatní pásky. Většinou je tato podmínka až u vyšších částek. Půjčky v rozmezí 5 – 20 tisíc korun je možné mít i bez takového potvrzení.

Jednou z posledních možností jak si vypůjčit finanční prostředky jsou pak soukromé půjčky. Můžete se jednat o půjčky od vašich známých nebo od rodiny. Častěji se ale jako soukromé půjčky označují takové finanční úvěry, které jsou poskytovány soukromými osobami. Typickým příkladem takové půjčky je například půjčka na směnku nebo na dlužní úpis.

Volba správného typu půjčky závisí především na tom, jaké jsou vaše momentální požadavky a potřeby. Také i na tom, jaké prostředky potřebujte získat a jaké záruky jste schopni za půjčené peníze nabídnout.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.