Parníky

Parníky – V Praze na Vltavě . Navštivte palubu našich parníků plujících Prahou celoročně přes historické centrum. Zajistěte pro svou firmu něco nevšedního!

Uděláme perfektní firemní večírek . Kapacita je  od 2 po 300 osob. Volba parníku záleží také na doprovodném programu, který si vyberete. Pokud budete chtít živou hudbu, poskytneme Vám loď s tanečním parketem. Jestli bude Vašim přáním loď vybavená mobilním kasinem, zvolíme takovou s prostorem k tomu určeným.
Občerstvení je nejčastěji ve formě rautových stolů, kde si vyberou milovníci masa i vegetariáni, servírovaných menu či návštěv plně vybaveného baru.
O výzdobu lodi pro vaši party se rádi postaráme a připravíme speciální výzdobu např. do pirátského stylu, květinovou výzdobu, vánoční výzdobu atd.

Připravte svým zaměstnancům dokonalé prostředí – uprostřed Vltavy vás čeká maximální soukromí, takže si budete moci plnými doušky vychutnat firemní aktivity, doprovodný program i občerstvení.

Překvapte své obchodní partnery a uspořádejte firemní akci na vlnách Vltavy spojenou s poznáváním historických krás Prahy z lodi. V případě zájmu pro Vás zajistíme cizojazyčného průvodce, který Vaše zahraniční kolegy seznámí se všemi pražskými pamětihodnostmi, které budete během plavby po Vltavě míjet.


Parník Praha
plovoucí restaurace, taneční parket, bar a k tomu vyhlídka na Prahu – to vše v sobě spojují parníky v Praze. Jestli hledáte místo pro dětské oslavy, narozeninové párty, či oběd na parníku zvolte nás a budete spokojeni.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.