Parníky

Parníky v Praze pronajímáme na firemní akce, večírky ale třeba i na narozeninové oslavy.
Pro vaše pohodlí rádi připravíme pestré a čerstvé občerstvení, nealko i alko nápoje, doprovodný program, výzdobu i potřebný personál, který se o vás bude po celou dobu ochotně starat. Stačí nám sdělit své představy a my vám akci prostě ušijeme na míru. Pro zábavu budete vám můžeme zařídit živou nebo reprodukovanou hudbu a prostorný taneční parket. Pokud si budete přát zařadit do programu například celodenní plavbu parníkem na Slapy a zpět nebo prohlídku Prahy ze slunné paluby s odborným průvodcem, rádi vám vyhovíme.

Chystáte opět pro své zaměstnance firemní školení a marně si lámete hlavu nad tím, jak letos udělat školení netradičně a jinak? Pak zaměstnance jistě mile překvapíte, když tentokrát uspořádáte školení na parníku uprostřed Vltavy. Díky tomuto jedinečnému prostředí se můžete spolehnout na naprosté soukromí a ničím nerušený klid. Vyberte si proto některý z našich parníků podle kapacity a vybavení.

Pro vaše pohodlí rádi připravíme na parníku školicí místnost, ale i pestré a čerstvé občerstvení a osvěžující nápoje včetně kávy. Veškeré potřeby budeme za vás během školení doplňovat.

Parníky Praha pro vás připraví párty výzdobu od živých květin, přes působivé osvětlení, až po papírové dekorace a balónky dle vašeho přání. Vybírat si budete z pestrého pohoštění v podobě servírovaného menu, švédských stolů či bohaté nabídky alko i nealko nápojů na našem baru. Díky kompletnímu ozvučení lodi uslyšíte hudbu na kterékoli z našich palub nebo v salonku. Hudbu nabízíme živou nebo reprodukovanou. U nás si můžete zazpívat i karaoke. Rádi pro vás zajistíme moderátora nebo DJ.

Plavba po Vltavě na některém z našich parníku vám nabídne nejen jedinečné prostřední, ale především soukromí, kde si budete moci každý okamžik vychutnat jen se svými nejbližšími. Romantické plavby a okamžiky budou umocněné krásnými pražskými panoramaty a houpáním lodi na vodní hladině. Součástí dvou a tří hodinové plavby je zpravidla proplutí plavební komorou Smíchov a nebo Štvanice. Na vyhlídkové plavby vyplouvají lodě v pravidelných časech.
Každodenní výlety lodí a projížďky např. hodinová plavba, oběd na lodích a večeře na parníku na plovoucí restauraci. Zajišťujeme i rodinné a školní výlety po Praze.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.