Společenské šaty právě pro vaši postavu

S Coolboutique.cz naleznete perfektní společenské šaty. Abychom vám pomohli vystoupit z davu, naleznete na našich stránkách širokou nabídku šatů. Máme společenské šaty ve všech velikostech, tvarech a délkách. Pokud nemůžete najít šaty svých snů ve velikosti, kterou potřebujete, pomůžeme Vám. Na rozdíl od jiných společností, které dovážejí šaty z Číny, Cool Boutique nalézá módní oblečení ve Spojených státech. Cool boutique je jedinečný v několika směrech, dovážené kolekce jsou vždy limitované jen několika málo kusy, společenské šaty mnohdy jen jako jednotlivé modely.

Naše společenské šaty jsou k vidění i na společenských akcích, v televizních pořadech či v televizním zpravodajství. Cool Boutique nabízí šaty, na kterých ulpí zrak všech přítomných!

Aktuálně nabízíme plesové šaty vhodné pro plesovou sezónu 2012. Vyberte si z krásných a exluzivních modelů plesových šat pro Váš výjimečný večer. Cool boutique naleznete v Praze na Vinohradské 36, Nádražní 112 a Outlet Cool Moskevská 74.

Společnost ZL Group byla založena v roce 1995 a v současnosti provozuje tři obchody Cool boutique v Praze a internetový obchod s nabídkou módy (především společenské šaty, plesové a svatební šaty) a doplňků dovezených výhradně z Los Angeles.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.