Wellness víkend

Každý z nás zkrátka potřebuje někdy malinko polevit, odpočinout si z toho kvapem se pohybujícího světa. V dnešní době stresu a rychlosti si ovšem málokdy na sebe nalezneme chvilinku. Ovšem spousta z nás by se měla na okamžik zastavit a zeptat se sám sebe, jestli opravdu nepotřebujeme na nějakou chvilku vypustit? A od toho jsou tu různé nabídky na wellness víkend.

Přicházíme se senzační nabídkou na uvolnění a odpočinutí organismu, protože lázeňský a wellness hotel Bajkal se nachází v památkové zóně centra města Františkovy Lázně, na okraji horního lázeňského parku, jen několik málo minut chůze od kolonády. V roce 2003 zde proběhla kompletní rekonstrukce a tento rodinný hotel nabízí ubytování 104 lůžek. Nabízíme vám exkluzivně wellness víkend, komfortní ubytování, lázeňskou péči ve vlastních balneo provozech.

Lázně jsou součástí světoznámého lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary – Mariánské Lázně – Františkovy Lázně. Díky klidnému a zdravému prostředí Vám tento wellness víkend přinese přesně to, co váš organismus po pracovním vytížení potřebuje.

Hosté zde naleznou nejen restauraci, ale i mnoho dalších salónků včetně vinného sklípku. Naprostou samozřejmostí bývají i taneční večery doprovázené živou hudbou. Wellness hotel je, jak už bylo zmíněno, kompletně zrekonstruován a díky tomu se můžete těšit na mnoho komfortních záležitostí, jako například výtah, bazén, wellness sauna, fitness, WiFi internet a kosmetické studio.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.