Sharm El Sheikh – dovolená v Egyptě

Moderní egyptské turistické letovisko na jižním cípu Sinajského poloostrova Sharm El Sheikh nabízí ideální podmínky pro turisty. Bohatý podmořský život, který je srovnatelný se světovými potápěčskými  lokalitami. Se šnorchlem zde potkáte všechny generace, děti  i seniory.  Dovolená v Egyptě uspokojí  nejen příznivce relaxace, slunce a moře.

Sharm El Sheik nabízí velmi kvalitní hotelové resorty v blízkosti moře. Vstup do moře je zde často, kvůli korálovému podloží, přes vybudovaná mola . V nabídce jsou, ale i hotely s pozvolným vstupem do vody. Pokud cestujete s malými dětmi nebo máte pohybové problémy, věnujte informaci o přístupu do moře zvýšenou pozornost. Doporučuje se i obuv do vody – pokud, ale vyrazíte do Egypta bez ní,  můžete boty do vody i pomůcky na šnorchlování  zakoupit  až na místě. Pouze nesmíte zapomenout smlouvat, aby se vám nákup moc neprodražil.

V centru Sharm El Sheikh naleznete moderní promenádu s množstvím obchůdků, restaurací a barů. I příznivci bujarého nočního života si zde přijdou na své.  Zájezdy  do Egypta jsou pořádány po celý rok, v nabídce jsou i zájezdy last minute. Pro cestu do Egypta nejsou nutné žádné dlouhé přípravy. Stačí cestovní pas  platný min. 3 měsíce po návratu z destinace.  Ti, kteří se rozhodnou cestovat na poslední chvíli, mohou vybírat z nabídky Egypt last minute .

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.