Podzimní krásy a odpočinek

Každé roční období má své kouzlo a možnosti. Podzimnení chvíle nejsou jen plné deště a pochmurné nálady, ale jsou i to i krásné romantické dny, doprovázející padání zbarveného listí a lidí užívajících si poslední slunné dny před nastávající zimou. Pro strávení volného času na wellness pobytech nebo prodloužené dovolené je tento čas ideální. Když se navíc dobře porozhlédneme, najdeme i zajímavé slevy na wellness pobyty, které se vždy hodí a je to také příhodný dárek pro přátele či rodinu k jakékoli příležitosti.

Romantický wellness pobyt

Romantický wellness pobyt v tuzemsku nabízí mnoho příležitostí a možností k trávení volného času. Po dnech každodenní práce, starostech a stresu se chvíle odpočinku rozhodně hodí. Okolí nabízí krásné romantické procházky, mnoho sportovních možností a také objevování místních památek, historických míst a krás. Z wellness nabídky si navíc můžeme opravdu vybírat, navíc výsledky jednotlivých procedur mají vynikající vliv nejen na psychiku a odpočinek, kvalitnější spánek a mají také vliv na zpevňování a zjemňování kůže, pomáhají odstraňovat celulitidu.

Většina z nás si odpočine u masáže, která se stává potřebnou v každodenním životě už z důvodu únavy nebo bolavých zad. Masáže pomáhají uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, detoxikují tělo a uvolňují mysl. Pro lidi kteří trpí migrénami jsou masáže také pomocí. Každá z masáží má rozdílnou techniku, některé se zaměřují na konkrétní části těla jako napříkald ruce, chodidla nebo šíje, hlavu či obličej. Za zkoušku stojí rozhodně masáž lávovými kameny, celotělová masáž, sportovně regenerační masáž, detoxikační medová masáž nebo ajurvédská masáž, baňkování.

Dalším příjemným bodem wellness pobytu jsou koupele, které nabízí také romantické koupele pro páry. Koupel při svíčkách s plátky růží je velice oblíbná. Výběr je ovšem také širší a je z čeho vybírat, nejen z možností koupelí ale také zábalů a peelingů. Sportovní možnosti wellness nabízejí cvičení ve fitness centru, cvičení jógy nebo pilates. Vyrazit však do přírody za cykloturistikou, turistikou a nebo sportem je čím dál tím víc žádané.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.