Itálie je prázdninový ráj

Země, která je doslovem rájem celoroční dovolené? Bezesporu Itálie! Nachází se zde totiž vše – majestátní Alpy s vynikajícími podmínkami pro lyžování od podzimu až do jara, nádherná města plná kultury a historických památek, turistická letoviska lemovaná dlouhými písečnými plážemi a kolonádami a také ostrovy s vynikajícími podmínkami pro vodní sporty i cyklistiku. Do Itálie můžete přijet v kteroukoliv roční dobu a tuto zemi si zamilujete!

Velkou výhodou dovolené v Itálii je její poloha v jižní Evropě, díky čemuž jsou alpská střediska i turistická letoviska na pobřeží pohodlně dostupná vlastním vozem. Během pár hodin jste na místě a můžete si užívat příjemný odpočinek. V případě zájezdů do jižní Itálie nebo na Sicílii a Sardinii se volí častěji zájezdy s leteckou dopravou, která je rychlejší, než vlastní nebo autobusová doprava. A v mnoha ohledech také pohodlnější. Pokud se ovšem bojíte létat, vždy máte alternativu v podobě vlastního vozu nebo autobusu. Dovolená v Itálii je velmi oblíbená mezi mladými páry, které sem lákají nejčastěji Benátky a jim přilehlá letoviska Caorle a Bibione, ale dovolenou v Itálii si oblíbily také rodiny s dětmi, díky mírně se svažujícím plážím, příjemné atmosféře a bezpečnému prostředí.

Eurovíkendy v Itálii

Pokud vás neláká klasická pobytová dovolená na plážích Itálie, můžete se porozhlédnout například po nabídce eurovíkendů v Itálii, s nimiž si užijete 4 dny v nádherných Benátkách, které jsou proslulé svými kanály a také karnevalem, během nějž se celé město zahalí do masek a získává jedinečnou atmosféru, která vás přenese o několik století nazpátek v čase. Benátky jsou bezesporu jedním z nejromantičtějších měst jižní Evropy a rozhodně stojí za návštěvu!

Poznávejte krásy Itálie na vlastní oči

Kromě lyžařských, pobytových zájezdů a eurovíkendů můžete využít také nabídku poznávacích zájezdů do Itálie, s nimiž procestujete nejzajímavější místa této země, prohlédnete si zdejší kulturní památky, navštívíte četné galerie a muzea a dozvíte se více jak o historii, tak o kultuře této země.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.