Dovolená v Beskydech? Zkuste slevy na ubytování!

Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Jste příznivci turistiky, cykloturistiky a dáváte přednost aktivnímu odpočinku? Nebo patříte mezi ty, kteří preferují spíše nenáročnou a klidnou dovolenou plnou relaxace, wellness procedur a zaslouženého odpočinku? Tak právě pro vás je ideální volbou dovolená na horách! Neváhejte a vyberte si z pestré nabídky slev na ubytování na horách České republiky. Zavítejte do Beskyd, Krušných hor, Jeseníků nebo na Šumavu se svou rodinou, přáteli a prožijte jedinečné zážitky.

Chtěli byste si odpočinout od každodenních povinností a opustit na chvíli rozpálená města plná prachu a znečištěného ovzduší? Vydejte se na hory, kde můžete navštívit řadu krásných míst. Letní počasí je přímo ideální pro podnikání výletů a poznáváni nových míst České republiky. Pokud rádi jezdíte na kole, tak se vydejte na výlet po značených cyklotrasách. Vybrat si můžete i z nejrůznějších příjemných wellness procedur. Na horách si na své přijde opravdu každý.

Dovolená v Beskydech

Beskydy svou rozlohou zasahují do severovýchodní Moravy, jihu Polska, severního Slovenska a také části Ukrajiny. V roce 1973 byly vyhlášeny Chráněnou krajinnou oblastí. Nejvyšším vrcholem je se svou výškou 1324 m Lysá hora. Beskydy nabízí nespočet výletů a jistě každý milovník turistiky si zde přijde na své. Ne nadarmo jsou Beskydy nazývány turistickým fenoménem. Naleznete zde také jednu z největších sbírek orchidejí v České republice. Pokud se zadíváte na oblohu, můžete spatřit orla skalního či čápa černého.

Vydejte se na dovolenou do Beskyd, kde se nachází spousta značených turistických a cykloturistických tras, které vás zavedou na krásná a zajímavá místa. Pokud vyhledáváte adrenalinové zážitky, tak ani v Beskydech o ně nebudete ochuzeni. Vyzkoušejte tandemové seskoky nebo sjezd horských kopců na koloběžkách. Odreagujte se na kulturních akcích nebo na příjemných wellness procedurách. Neváhejte a využijte slevy na ubytování v Beskydech!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.