Autobusová doprava po Evropě

Autobusová doprava již dávno není žádným podřadným druhem dopravy. Naopak, oproti dalším druhům dopravy disponuje mnoha výhodami. Letecká doprava vám nikdy neposkytne tak snadné převážení zavazadel i větších objemů tekutin jako autobusová doprava, nemusíte stát zdlouhavé fronty při odbavování zavazadel a nemusíte se starat o případnou nadváhu, ani se obávat jejich případné ztráty, která při letecké dopravě skutečně hrozí. Železniční doprava vám nikdy neposkytne takovou nezávislost na infrastruktuře jako autobusová doprava, je poměrně hlučná a pro větší skupiny i finančně náročná. A cenu, zvlášť pokud hodláte cestovat do zahraničí ani nezmiňujeme. Oproti letecké dopravě je autobusová doprava velice levná, čímž se řadí mezi nejvhodnější způsoby dopravy pro velké skupiny, například pro dopravu na školy v přírodě. Navíc je autobusová doprava zcela nezávislá na dopravní infrastruktuře, takže případné dopravní zácpy nejsou problém.
Společnost Pragotour zajišťuje autobusy do téměř všech českých i evropských destinací. K dispozici jsou vám moderní autobusy značek  Isuzu a také moderní autobusy Bova. Autobusy jsou vybaveny klimatizací, která vám zpříjemní cestu za letní dovolenou, dále také DVD přehrávačem, který jistě zabaví vaše potomky, lednicí, mikrofonem a toaletami, tudíž ani náročná a zdlouhavá doprava do zahraničí není žádný problém. V autobusech jsou pro občerstvení cestujících instalovány také kávovary.

 

Autobusy využívané pro dálkovou autobusovou dopravu disponují dostatečnou kapacitou v počtu až 56 míst, tudíž není problém zajistit ani dopravu na zájezdy. Pro pohodlí všech cestujících jsou autobusy vybaveny sedadly s bezpečnostními pásy, sedadla jsou velmi pohodlná a polohovatelná, což cestujícím umožňuje příjemný odpočinek. Autobusy jsou pravidelně servisovány a řidiči jsou podrobováni pravidelným lékařským prohlídkám a školením. Vozy jsou také obouvány do kvalitních pneumatik osvědčených značek. Autobusová doprava je tak velice bezpečná a při cestě si můžete v klidu užívat pohodlí.
Společnost Pragotour vám zajistí dopravu na firemní akce, například team-buildingy, ale také na školení a kongresy, žádným problémem nejsou také nejrůznější výlety za cyklistikou či vodácké výpravy. Autobusy disponují tažným zařízením ISO 50, které umožňuje připojit za autobus nákladní přívěs nebo vlek na kola a lodě.

Výhody pro stále zákazniky naší autobusové dopravy Prago Tour

Pro stálé zákazníky je připravena sleva ve výši až 6%, výsledná cena se pak odvíjí od časové náročnosti cesty a ujeté vzdálenosti, přičemž je cena přepočítávána podle stálého ceníku. Vyzkoušejte služby společnosti Pragotour a přesvědčte se, že i autobusová doprava může být luxusní.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.