Autobusová doprava Pragotour

Autobusová doprava Pragotour se již od roku 1997 specializuje na autobusovou dopravu jednak po České republice, po samotné matce měst – Praze, ale i na dlouhé cesty napříč celou Evropou. V roce 2006 změnila právní formu na společnost s ručením omezeným a v současné době má v provozu 12 zájezdových autobusů, minibusů a mikrobusů. Nejmenší z vozů je osmimístný Ford Transit a největší Bova Futura, která pohodlně sveze až 57 cestujících. Mezi těmito dvěma „extrémy“ existuje dostatečný počet alternativ, mezi kterými si zákazník jistě vybere. Služby společnosti Pragotour jsou určeny fyzickým osobám, právnickým osobám, individuálním skupinám, ale také např. cestovním kancelářím a školám.
Pro Pragotour s.r.o. je důležitá především zodpovědnost. Všechny autobusy, minibusy i minibusy sloužící této firmě mají sjednané úrazové připojištění sedadel a více než polovina autobusů disponuje bezpečnostními pásy na všech sedadlech. Veškeré vozy jsou navíc vybaveny tažným zařízením ISO 50, jenž slouží k připojení nákladních přívěsů a vleků, které umožňují cestujícím vzít s sebou na zájezdy kola nebo lodě. Autobusy Pragatour jsou samozřejmě klimatizované a obouvají pouze kvalitní pneumatiky značek Michelin, Contitental a Bridgestone.  Šoféři autobusů jsou zkušení, dodržují předpisy a podstupují pravidelné zdravotní prohlídky.

Pragotour a autobusová doprava po celé Evropě
Autobusová doprava Pragotour Pragotour má oproti klasickým linkovým autobusům výhodu v tom, že jízdní řád si v podstatě sestavuje sám zákazník – času a místu odjezdu se firma přizpůsobí. Řidiči autobusů jsou zkušení, a proto pro ně například cesta z Porta do Kyjeva není ničím nepředstavitelným. Díky faktu, že dálkové autobusy jsou vybavené DVD a CD přehrávači s monitory, televizí, sociálním zařízením, lednicí, kávovarem, ale samozřejmě také plně fungující klimatizací, ani dlouhá cesta není ničím hrozivým a nepřijatelným.

Autobusová doprava po Evropě se Autobusová doprava Pragotour je navíc oproti např. letecké pro mnohé zákazníky příjemnější, a to především díky ceně. Zejména při přepravě velké skupiny lidí jsou finanční rozdíly diametrální.
Pragotour a autobusová doprava po České republice
Ani bližší poznávání krás České republiky není s Pragotour s.r.o. problémem. Společnost poskytuje nejen velké zájezdy pro firmy a školní kolektivy, ale existuje také možnost pronájmu mikrobusů např. v případě cesty na koncert se skupinou přátel. Pragotour se také specializuje na pohodlnou dopravu hlavním městem Čech – stověžatou Prahou. Na rozdíl od hektického ruchu MHD nabízí poklidný transport i v dopravních špičkách.

Ceny autobusové dopravy Pragotour jsou pevně stanoveny na základě kilometráže a neexistují žádné další skryté poplatky.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.