Správná kancelářská židle Vám umožní sedět pohodlně po celé hodiny

Jestliže pracujete v kanceláři, potom v ní jistě trávíte nejvíce času sezením na židli. Většina lidí si myslí, že taková práce není nijak náročná a nemůžete z ní být unaveni, natož, aby Vás snad něco bolelo. Ale vy dobře víte, že je tomu právě naopak. Právě sezení, které se zdá velmi nenáročné, je ve skutečnosti náročné velmi, je tomu tak proto, že jsme k němu nebyli přizpůsobeni, neboť až do nedávna většina lidí vykonávala těžkou manuální práci. V tom nás ale postupně nahradili stroje a přibylo tak více sedavých zaměstnání.  To, na čem sedíme, je proto velmi důležité, neboť k dlouhodobému sezení potřebujeme tu správnou oporu, abychom mohli naše tělo udržet ve zdravé poloze a nemuseli hledat úlevové polohy, díky kterým nás potom bolí záda, krční páteř, či paže. Proto je velmi důležité mít kvalitní kancelářskou židli. Tím nejoblíbenějším druhem je jistě kancelářská židle otočná.

Jak zjistíme, že je naše židle skutečně kvalitní? Musí splňovat několik důležitých požadavků, které nám dlouhodobé sezení značně zjednodušují.

  • Pohodlný sedák
  • Bezpečný podvozek
  • Anatomické opěradlo
  • Nastavitelné opěrky
  • Tlumení dosedu
  • Nastavitelná výška posedu

Pokud je kancelářská židle otočná, velmi nám to usnadňuje pohyb kolem kancelářského stolu. Nemusíme totiž se židlí šoupat, abychom ji otočili, ale zvládneme to opravdu jednoduchým pohybem. Přemýšlíte, kde koupit kvalitní kancelářskou židli, aby Vás to nestálo příliš mnoho? Na kvalitě se jistě nemá šetřit. Je ale zbytečné, abyste utráceli více, než musíte. Pokud víte, kde nakupovat, potom můžete zakoupit kvalitní kancelářské židle a křesla za skvělé ceny.

Přinášíme Vám internetový obchod B2B Partner, kde můžete zakoupit kancelářské křeslo, ergonomické kancelářské židle i další druhy sedacího kancelářského nábytku za skutečně skvělé ceny.

 

Comments are closed.