Komfortní dřevěné podlahy s Podlaháři Ústí nad Labem

Podlahy a podlaháři z Ústeckého kraje

Podlahy jsou nesdílnou součásti bytu, ve kterém trávíme spoustu času sami nebo se svou rodinou. Na podlaze děláme spoustu činností jako je hraní si s dětmi, malování, cvičení, relaxování a mnoho dalších důležitých činnosti. Proto je důležité věnovat velkou pozornost výběru podlahy nejen pro vzhled, ale i pro další využití. Neváhejte a obraťte se na profesionály Podlaháři Ústí nad Labem, kteří vám rádi pomůžou dát podlaze nový rozměr v podobě dřevěné podlahy.

Podlaháři Ústí nad Labem

Podlaháři Ústí nad Labem mají bohatou zkušenost s pokládkou dřevěné podlahy a můžou ji jen doporučit. Ve firmě Podlaháři Ústí nad Labem pracují manuálně zruční, řemeslně vyučení a pečlivě vybraní řemeslníci, kteří své práci rozumí a dokážou poradit s výběrem té správné dřevěné podlahy pro váš byt či komerční prostory.

Komfortní dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy se vracejí do oblíbenosti zákazníků a to nejen pro svou krásu, které pravé dřevo nabízí, ale i pro svou širokou uplatnitelnost, širokou škálu druhů dřeva (od českých stromů až po exotické dřeviny) a mnoho dalších výborných vlastnosti, které dřevěné podlahy mají.

Když investujete do dřevěné podlahy nemusíte se bát že budete muset brzy podlahu vyměnit.Tato podlaha se dá snadno renovovat a bude opět vypadat jako nová. Dřevěné podlahy nabízí veliký komfort i pro náročného zákazníka.

Podlahy ze dřeva

Dřevěné podlahy se vyrábí z měkkého dřeva až po masiv. Dělají se jako dřevěné parkety nebo dřevěné plovoucí podlahy. Dřevěné parkety jsou malé hranolky, které se lepí vedle sebe. Dají se z nich vytvářet na podlaze různé vzory. Dřevěné plovoucí podlahy se vyrábí jako dvouvrstvé nebo třívrstvé delší dílce se zámkovým spojem.

Pokládka dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy ať už v podobě parket nebo plovoucí podlahy vám v Ústeckém kraji rádi položí podlaháři z Ústí nad Labem. Dřevěné parkety i plovoucí podlahy se pokládají na rovný podklad předem zbaveného nečistot.

 • Dřevěné parkety se skládají vedle sebe a lepí se na podklad. Po položení a zaschnutí lepidla se brousí a dle přání zákazníka se parkety olejují nebo lakují.
 • Dřevěné plovoucí podlahy se pokládají na izolační materiál a zámkové spoje do sebe musí dokonale zapadnout.
 • Toto ústecké podlahářství krásné dřevěné podlahy začišťuje lištami, které se uchycují buď tekutými hřebíky, lepidlem nebo snadno vyměnitelnými sponkami.

  Podlaháři z Ústí nad Labem

  Podlaháři Ústí nad Labem z Ústeckého kraje vám můžou dřevěné podlahy jen doporučit. Váš byt se stane útulným a teplým místečkem, kde se každý člen domácnosti bude rád vracet. Podlaha bude mít krásný ráz přírody, projasní a provoní každou místnost. S ústeckými podlaháři se vaše podlahy stanou luxusem, který každý ocení.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.