Vchodové dveře – součást každého obydlí

Vchodové dveře jsou nedílnou součástí všech bytových objektů, a ač si to třeba při prvním zamyšlení neuvědomujeme, vchodové dveře mají veliký vliv na prvotní obrázek celého bydlení. Je to přeci téměř to první, co při vstupu do našeho soukromí vidíme. Vchodové dveře bychom měli volit tak, aby vyhovovali našim požadavkům a splňovali kritéria, která jsme si předepsali.

Naše společnost Stadler se v tomto oboru pohybuje již několik let a dle toho se i odvíjí naše praxe a zkušenosti. Vchodové dveře od nás splňují ta nejpřísnější kritéria z hlediska bezpečnosti, funkčnosti a designu. Nabízíme dvě řady vchodových dveří. Řada komfort je základní řada vchodových dveří, se kterými bude spokojen každý obyčejný uživatel. Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme luxusní řadu vchodových dveří obohacenou o širokou paletou nadstandardních doplňků, jako jsou např. zavírače dveří, elektrické otvírače či elektrické zamykání na čip nebo bezpečnostní a protihluková skla.

Řemeslné zpracování s nejmodernější technologií CNC ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky od renomovaných dodavatelů vytváří produkty světové úrovně.

Na našich internetových stránkách nabízíme online návrhář, kde si hravě můžete dveře z našeho sortimentu sestavit vchodové dveře dle vaší fantazie a představy a následně váš návrh nám odeslat a obratem vyčkat na odpověď s kalkulací.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.