Tepelná čerpadla od české firmy Acond

Firma Acond je česká rodinná firma, která po čtyři desetiletí zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení vzduchotechniky a tepelná čerpadla. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

Naše vysoce energeticky úsporná technika je šetrná k životnímu prostředí. Deset let úspěšně působíme na českém trhu tepelných čerpadel. Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického vytápění objektů. V České republice evidujeme více než 18 600 instalací topných a chladicích systémů. Spolehlivý servis po celé České republice zajišťuje síť obchodně a technicky vyškolených partnerů.

Kvalitní výrobky, spokojení zákazníci a dobrá pověst je pro nás mnohem důležitější než okamžitý zisk. Proto na rozdíl od konkurence používáme nerezové provedení, zvětšené výměníky kvůli vyšší účinnosti, kompresory Copeland scroll a další hodnotné součásti. Nezávislými testy bylo prokázáno, že tepelná čerpadla ACOND patří prokazatelně mezi špičku v účinnosti. Tepelná čerpadla ACOND mají zajištěnou spolehlivá technickou podporu po celé České Republice. Přijďte se přesvědčit přímo k nám či si nechejte zdarma udělat posouzení instalace tepelného čerpadla do Vašeho domu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.