Schody Stadler – krok o stupeň výše

Společnost Schody Stadler vyrábí dřevěná a ocelová schodiště. Přímé pobočky firmy naleznete v Praze, Brně a České Budějovicích. Po celé republice poskytujeme našim klientům kompletní servis našim klientům od návrhu schodů až do jejich konečné montáže.

Nabízíme velký výběr dřevěných a ocelových schodišť, a to nejen v běžném provedení, které odrážejí nejnovější světové směry v bydlení, ale pro naše klienty jsme schopni vytvořit i individuální řešení plně vyhovující požadavkům.

Schody jsou vyráběny pomocí nejnovější technologie CNC, která zajišťuje nejvyšší kvalitu výrobku a splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků z hlediska kvality zpracování a použitých materiálů.

Pro dřevěné schody používáme jako hlavní materiál borovici a buk, nabízíme ale také javor a jasan, případně exotický mahagon nebo ořech. Pokud máte jiné požadavky, připravíme Vám řešení na míru. Dřevěné schody – to je přirozená krása a dominanta jakéhokoliv prostoru.

Ocelová schodiště si v současné době objednává stále více našich zákazníků. Ocel je totiž materiál, který se často používá jako doplněk moderního interiéru. V naší nabídce naleznete schodiště typu Standard, bočnicová i vřetenová schodiště. V našem sortimentu si můžete vybrat samozřejmě i venkovní schody.

Na naše produkty poskytujeme jako první z českých prodejců záruku 5 let. Neváhejte a kontaktujte nás, kontaktní údaje naleznete na našich stránkách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.