Rošty s vyšší nosností do 180kg

Rošty s vyšší nosností jsou speciální rošty, které jsou určeny uživatelům s vyšší váhou až do zatížení 180 kg váhy. Tyto postelové rošty nabízíme jak ve variantě pevné, tak i ve variantě polohovací. Zdravotní matrace nebo pěnové matrace s vyšší nosností by měli tvořit set, aby matrace i rošty dobře plnili svou funkci. Postelové rošty s vyšší nosností se hodí do každé postele.

Vysoce odolný a velmi praktický lamelový rošt vhodný i pro alergiky.


Polohovací lamelové rošty s ručním polohováním mají zesílenou konstrukcí
. Lamelový rošt je určený pro zákazníky vyžadující vysoké nároky na zatížení lůžka, lamelový rošt s nejvyšší nosností v nabídce. Sedm anatomických zón podporuje správné rozložení váhy těla na matraci. Postelové rošty mají 28 speciálních tvarovaných plastových lamel, které jsou uloženy v kvalitních kyvně-pružných kaučukových pouzdrech dvojí tuhosti.

Postelové rošty se samostatným polohováním hlavy a nohou se zvýšenou nosností až do 180 kg.

Pouzdra umístěná nad bočnicí zajišťují dvojité pružení (lamely i pouzdra) po celé délce lamely, nejen v její středové části. Postelové lamelové rošty do postele mají vysokou odolnost proti místnímu jednorázovému zatížení. Ramenní kolébka a měkčí pouzdra v ramenní oblasti zajišťují správnou oporu páteři při poloze na boku. Postelové lamelové rošty do postele mají větší individuální nastavení tuhosti ve střední části roštu – 5 výztuh.

Lamelové rošty mají KONSTRUKČNÍ NOVINKU: Pevná část roštu mezi polohováním hlavy a nohou nabízí větší plochu pro oporu beder. Sezení na lůžku je ještě pohodlnější.

Přídavné lišty, které jsou umístěné v horní a spodní části lamelových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.