Plastové jímky se vyplatí

Plastové jímky jsou vhodné k použití u obytných objektů, které nejsou vybaveny vodovodem a kanalizací, pouze ke shromažďování fekálních odpadů (při suchém záchodu) v místech, kde není vhodný recipient a produkce splašků musí být co nejvíce omezena. Jímky lze použít v domě s moderním hygienickým zařízením (WC, koupelna, teplá voda). Při počtu pěti obyvatel musíme však počítat nejméně s 0,5 až 0,8 m3 splašků denně, tj. při vyvážení jednou měsíčně by jímka měla mít objem 15 až 25 m3.

Plastové jímky od firmy Bazény-výroba jsou určené jak pro běžné, tak i pro extrémní používání, jsou navíc vysoce odolné proti poškození a dosahují vysoké životnosti. Mezi další kladné vlastnosti patří i nízké pořizovací náklady. Díky plastové konstrukci plastové jímky disponují nízkou hmotností. Plastová jímka si neklade nějaké extra opečovávání a tak jsou provozní náklady na ní minimální. Vyznačují se taktéž jednoduchou instalací. Plastové jímky jsou vyrobeny jako vodotěsná nádrž. Kruhové víko má na své spodní straně systém žeber, která jsou přivařena k vnitřnímu plášti a ke středovému sloupku.

Naše společnost získala v tomto odvětví již mnoho zkušeností a víme moc dobře, co je pro vás nejlepší. Neváhejte a využijte našich služeb a věřte, že budete nadmíru spokojeni.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.