Návrhy interiérů od spol. Apparel

Nabízíme návrhy interiérů, které jsou v Praze i ČR jedinečné. Všechny návrhy jsou prezentovány ve formě zcela realistických vizualizací, které povedou k plnému pochopení vize vašeho budoucího domova. Na základě vašich očekávání a vkusu používáme metodu experimentování s interiéry (styl, barva, textura a tvar) a hledáme, co Vás potěší. Na vaše přání můžeme ukázat návrhy interiérů z libovolného úhlu pohledu, takže si můžete jasně představit svůj budoucí domov a ujistíte se, že to je přesně to, o čem jste snili.

Každý detail interiéru je naprosto reálně a pečlivě vybrán. Po dokončení projektu bude součástí specifikace. Protože se jedná o podrobný dokument, už nebudete muset ztrácet čas návštěvami prodejen s nábytkem.

Pro konkrétní příklady naší práce se podívejte na naše reference. Vyrobíme nebo objednáme vše pro váš interiér. Dovezeme a namontujeme, zapojíme, obložíme, pověsíme, nalepíme, položíme, zasadíme, naaranžujeme podlahy, nábytek, spotřebiče, obklady, tapety, závěsy, koberce, květiny, dekorace. Vše rychle a ve výhodných cenách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.