Montáže sádrokartonů od prověřené firmy Sádrokartony Domažlice

Oblíbené sádrokartony v Plzeňském kraji

Moderní sádrokartony jsou čistým, přesným a velmi rychlým řešením pro rozdělení různých interiérů, úpravy podkrovních prostor nebo zakrytí poškozených stěn, stropů, nevzhledných elektroinstalací a jiných rozvodů. Sádrokartony dělíme na tři základní typy:

 • běžný univerzální šedý sádrokarton
 • červený protipožární sádrokarton
 • zelený impregnovaný sádrokarton
 •  

  Sádrokarton je moderním stavebním prvkem, který dokáže splnit ve různých domažlických interiérech všechna náročná kritéria, jakými je například:

 • krásný vzhled
 • dobrá zvuková a tepelná izolace
 • krátká a relativně jednoduchá montáž
 • dlouhá životnost při správném zacházení
 •  

  Západočeská firma Sádrokartony Domažlice

  Sádrokartony se vyznačují možností celoroční montáže, čistotou práce a příznivou cenou. Sádrokartony samotné, a tím pádem také sádrokartonové konstrukce, jsou velmi lehké a staticky objekty nadměrně nezatěžují. Sádrokartony mají skvělé technické vlastnosti a také vyhovují všem protipožárním předpisům a normám. Firma Sádrokartony Domažlice vždy provádí v Domažlicích v Plzeňském kraji velmi kvalitní sádrokartonářské práce. Tato odborná domažlická firma montuje různé sádrokartonové konstrukce a realizuje komplexní zakázky na sádrokartonové interiéry v západních Čechách.

  Sádrokartonové konstrukce v Domažlicích

  Všechny sádrokartonové konstrukce se využívají k výstavbě lehkých příček, předsazených stěn, snížených stropů, obkladů stropů a stěn, k suchému zdění a při rekonstrukcích různých domažlických obytných i komerčních interiérů. Desky sádrokartonu jsou vytvořeny z upravené sádrové hmoty, která je vlisována mezi dva speciální kartony. Použité materiály na sádrokarton jsou hygienicky nezávadné a přirozeně odolné proti ohni. Sádrokartony lze lehce zpracovávat a povrchově upravovat. Zkušení západočeští sádrokartonáři z domažlické řemeslnické firmy, montují různé sádrokartonové interiéry podle nákresů zákazníků i návrhů designérů.

  Speciální protipožární sádrokarton červené barvy

  Protipožární sádrokarton červené barvy je speciální sádrokarton a používá se u všech interiérů (půdní vestavby) a objektů, u kterých je nezbytně nutná zvýšená protipožární odolnost. Aby všechny sádrokartonové konstrukce z protipožárního sádrokartonu splnily veškeré parametry a předpisy, je vždy nutné svěřit speciální červený protipožární sádrokarton a jeho montáž domažlickým profesionálním firmám s proškolenými sádrokartonáři. Sádrokartonáři z domažlického prověřeného sádrokartonářství Sádrokarton Domažlice absolvují odborná školení výrobců a pravidelné semináře. Aby sádrokartonáři mohli protipožární sádrokarton zpracovávat, musí vlastnit certifikát o složení profesních zkoušek.

  Speciální impregnovaný sádrokarton zelené barvy

  Impregnovaný sádrokarton zelené barvy je speciální sádrokarton a používá se převážně do místností s vyšší vlhkostí. Zelený impregnovaný sádrokarton je opatřen speciální ochrannou vrstvou, která jej chrání před vysokou vlhkostí a při styku s vodou. K dalším kladným vlastnostem patří pevnost a nehořlavost.

  Sádrokartony Domažlice z Plzeňského kraje

  Sádrokartony nejsou pouze levnější náhražkou cihel, betonu nebo dřeva, ale stále častěji jsou používány při nových výstavbách a rekonstrukcích jako moderní stavební prvek. Sádrokartony jsou vhodné k různým obkladům stropů a stěn, využívají se při vytváření sádrokartonových příček i sádrokartonových doplňků. Zruční a prověření sádrokartonáři z domažlické západočeské firmy montují sádrokarton a různé sádrokartonové konstrukce v celém širokém okolí, mají za sebou mnoho úspěšných projektů v celém Plzeňském kraji a také hodně spokojených zákazníků.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.