Lícové cihly od společnosti Naturbrick

Firma Naturbrick dodává na český trh především lícové cihly, cihlové obkladové pásky, cihlovou dlažbu a další sortiment od kvalitních evropských výrobců a cihelen s více jak stoletou tradicí.

Lícové cihly jsou fasádní materiál, který je oblíbený hlavně v severských zemích. Připomínají vzhled tradičních cihel, jsou náhradou za klasickou omítku. Lícové pásky jsou používány k podobným účelům jako lícové cihly. Mají i obdobné vlastnosti. Nejčastějším použitím pro lícové pásky jsou fasády rodinných domů a administrativních budov. Fasáda vytvořená z lícových pásků je cenově výhodnější varianta než použití lícových cihel.

Fasáda z lícových cihel je 100% přírodní, jde o ekologický materiál s dobrými izolačními vlastnostmi. Tato fasáda snižuje hluk a zvuky, je trvanlivá a pěkná i za stovky let s minimální údržbou, odolná vůči mrazu bez trhlin a prasklin. Dům z lícových cihel může být extravagantní, stylový, dominantní.

Hliněné lícové cihly a lícové pásky se skládají ze směsi hlíny, jílu, písku a vody. Zdící malty a spárovací hmoty jsou také přírodní a obecně se skládají z cementu, písku, vápna a vody. Lícová cihla nevydává jakékoli znečišťující látky nebo alergeny.

Lícové cihly nebo lícové pásky je možné použít i v interiéru, můžete si pomoci při vytváření zdravějšího klima. Cihly dýchají a regulují vlhkost, pomáhají udržet zdravou vnitřní atmosféru. Nejsou jen atraktivním doplňkem interiéru, vyvažují vaše vnitřní klima doma.

Pro více informací nás kontaktujte.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.