Komplexní řešení pro vytápění a chlazení vašeho bytu, domu nebo kanceláře

Pokud hledáte komplexní řešení vytápění a chlazení pro Váš byt, rodinný dům, kancelář, nebo sídlo firmy, nemusíte zdlouhavě hledat a porovnávat jednotlivé produkty.

Společnost KLIMA RAPID nabízí všechna tato řešení na míru Vašim potřebám a možnostem. V nabídce naleznete nejen různé druhy klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky, ale též čističky vzduchu. Díky léty prověřeným subdodavatelům, nabízí taktéž projektové, profesionální montážní a servisní služby a údržbu všech nabízených zařízení.

Z bohaté nabídky produktů si vybere každý. Nabízejí nejen klasické klimatizace, ale také mobilní klimatizace, které vynikají snadnou přemístitelností dle potřeby, klimatizace do kanceláří, centrální klimatizace a klimatizace serveroven. Dále pak čističky vzduchu pro domácnosti, kanceláře, ale též pro restaurační a hostinská zařízení a komerční prostory. Samostatnou kapitolu pak tvoří tepelná čerpadla Panasonic, pracující na principu vzduch-vzduch, nebo špičková zařízení DAIKIN Altherma na principu vzduch-voda a tepelná čerpadla SANYO se systémem vytápění CO2 ECO.

Na internetových stránkách společnosti naleznete šikovného pomocníka pro výběr svého tepelného čerpadla, kde zadáte Vaše parametry vytápěných prostor aplikace spočítá, které z nabízených tepelných čerpadel je právě pro Vás to nejvhodnější. Kromě toho je pro klimatizace, tepelná čerpadla a čističky vzduchu, sestaven přehledný pomocník s výběrem daného produktu, který Vás seznámí se všemi možnostmi a pomůže Vám zodpovědět řadu zásadních otázek před pořízením zařízení. Samozřejmostí je taktéž poradenský servis odborníků, kteří jsou připraveni pomoci a zodpovědně Vám poradit při nejasnostech a konkrétních řešeních.

V oblasti klimatizací nabízíme pravidelné servisní prohlídky všech značkových zařízení (DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu. LG atp.) a dále pak servisní zásahy pro odstranění poruchových stavů. 

S důvěrou se na nás můžete obrátit a opřít se o naše dlouhodobé zkušenosti garantované naším certifikátem ISO 9001 a ISO 14001.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.