Jímky, septiky a další nádoby za skvělé ceny

Firma Jan Hanousek je váš výrobce pro vodní nádrže z polypropylenu, plastové zásobníky a plastových nádrže. Nabízíme nejlepší plastové jímky za nejlepší ceny. Můžeme poskytnout plastové nádrže s různými koncovkami, aby vyhovoval vašim potřebám.

Plastové jímky slouží k zachycení splaškových a ostatních vod obsahujících škodlivé látky z menších zdrojů, jako jsou rodinné domky, chaty atd., u kterých není možnost vypouštěním do kanalizace. Vyrábíme velké množství těchto jímek, ale rádi vyrobíme jímku (tvar a rozměr) na přání zákazníka. Plastové jímky jsou vyrobeny jako vodotěsná nádrž. Kruhové víko má na své spodní straně systém žeber, která jsou přivařena k vnitřnímu plášti a ke středovému sloupku.

Jímky jsou dodávány včetně poklopu a je nutné počítat s tím, že dodávaný poklop a víko jímky splňují pouze požadavky na celistvost, nejsou dimenzovány na žádné zatížení. Přístup do plastové jímky je umožněn průlezem o průměru 600 a výšce 300 mm. Jímky vyrábíme z polypropylénu (PP) tloušťky 5, 8 mm, který je vyhovujícím materiálem pro stavbu jednoduchých aplikací např. nádrží na vodu a septiků. Vlastnosti desek z PP jsou houževnatost, tvarová stálost, netříštivost, snadná opracovatelnost a svařitelnost.

Kontaktujte nás, budete překvapeni profesionálním a rychlým přístupem a výhodnými cenami od výrobce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.