Dřevěné podlahy a parkety

Dřevěné podlahy od IBC Parkety. Plánujete-li rekonstruovat podlahu, pokládat ji „novým kabátem“, pak mohou Vaše kroky směřovat do některé z prodejen společnosti IBC dřevěné plovoucí podlahy parkety v Praze nebo Brně, která nabízí široký sortiment podlahových krytin. Rozhodně se nejedná o žádné začátečníky. Společnost IBC podlahy parkety má za sebou více než 19letou praxi a zkušenosti, a to nejen v samotném oboru, ale také v neméně důležité montáži veškerých podlahových krytin, které nabízí.

IBC podlahy parkety – za úspěchem stojí znalosti, disciplinovanost, silná vůle, smysl pro detail a pečlivost, …
Společnost IBC podlahy parkety se může pochlubit statusem jednoho z největších prodejců v oboru. K získání předního postavení se společnost dopracovala díky kvalitě produktů, ale také bezchybnou montáží, individuálním přístupem ke každé zakázce aj. Na dřevěné podlahy a parkety, a to včetně montáží, poskytuje společnosti IBC podlahy parkety, tříletou záruku.
Každá další zakázka je pro společnost výzvou. Podlaha, ať už tvořená dřevěnou podlahou, laminátovou podlahou, nebo plovoucí podlahou aj., není „jen“ podlahou, ale doslova pevnou půdou pod našimi nohami, součástí našeho života. Podlaha nás vybízí k chození, sezení, ležení, hraní, práci, meditaci.

IBC podlahy parkety – nabídka sortimentu
Společnost IBC podlahy parkety má zastoupení v Praze a v Brně. Ať už si vyberete jakoukoli prodejnu, budete si moci vybírat z velké škály podlahových krytin, počínaje dřevěnými plovoucími podlahami, dvouvrstvými podlahami, dýhovanými podlahami PARKY, exotickými masivními podlahami, klasickými parketami, korkovými podlahami, koženými podlahami, laminátovými plovoucími podlahami, masivními prkny dub, průmyslovými mozaikami, přírodními linolei, schody, terasovými deckingy, vícevrstvými parkety, vinylovými podlahami a konče zámeckými parketami.

Vybrat si z tak bohaté nabídky nemusí být zrovna hodinovou záležitostí. Sami však nemusíte bezcílně tápat od jednotlivého typu podlahové krytiny k druhému. Společnost IBC podlahy parkety nejen prodává, instaluje a montuje, ale také poskytuje odborné poradenství. Stačí firmě sdělit Vaši představu, například v podobě dřevěné podlahy, laminátové podlahy, plovoucí podlahy, terasového deckingu, prokonzultovat možnosti na budoucím „místě činu“ a následně pak můžete očekávat předložení návrhu, který povede k vzájemné spokojenosti.

IBC podlahy parkety – moderní, elegantní a nadčasová podlaha

Dřevěné podlahy, kožené podlahy, dřevěné masivní parkety a vícevrstvé parkety patří ke specializovaným výrobkům společnosti IBC podlahy parket.
Kam směřují Vaše kroky, když si chcete odpočinout, přijít na jiné myšlenky, vypnout? Kam plánujete vyrazit na dovolenou? Město plné ruchu sice přináší práci, zisky, zábavu aj. Relaxaci však najdeme v přírodě, která nám pomůže nalézt ztracenou harmonii. Po skončení pracovní doby, po každém vypětí však nemusíte hned „utíkat“ ven z města. Kousek přírody totiž můžete mít doma. Díky dřevěné podlaze, dřevěným parketám se může Váš domov proměnit v oázu klidu, pohody a útulnosti. A je-li součástí Vašeho rodinného domku, chaty, chalupu kousek té zeleně, můžete si dopřát komfortu na terase, díky terasovému deckingu. Terasový decking je kromě teras také vhodný na chodníky a cestičky k bazénu aj. Exotické dřeviny, které se vybírají pro terasový decking, vykazují vysokou míru odolnosti vůči biologickému stárnutí, ale také hnilobě, parazitům. O dalších výhodách, možnostech terasového deckingu, ale i dalších podlahových krytin, můžete probrat osobně se zástupci, či prodejci společnosti IBC podlahy parkety.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.