Avda – záclony, bytový textil a další vybavení interiéru

Okenní závěsy a záclony jsou obvykle kombinací mezi stylem a funkčností, protože jsou vyrobeny z kvalitní záclonoviny s působivými vzory a navíc efektivně pokrývají všechna okna, čímž poskytují soukromí a ochranu před slunečními paprsky i hlukem. Kromě výše uvedeného se instalací záclon a závěsů snižují i tepelné ztráty domu či bytu.

Textilní závěsy a záclony jsou vyrobeny ze speciálních tkanin, jde o kombinaci syntetických a přírodních vláken, obvykle jsou vhodnou volbou pro bytové interiéry, protože se snadno zavěsí.

Záclony, které poskytujeme, je možné objednat na našich webových stránkách. V našem eshopu naleznete i další bytový textil. Kdo má pokoj na jižní straně, objeví další výhody záclony: umožňují ztmavení místnosti. Volba materiálu závisí vedle svého osobního vkusu i na místnosti, kde budou závěsy či záclony instalovány. Záclony do koupelny jsou částečně vyrobeny z omyvatelného materiálu, aby jim neublížila vlhkost.

Společnost Avda s.r.o. působí na trhu sedmým rokem a specializuje se na obchod s bytovým textilem. Nabízíme široký sortiment kvalitních a cenově dostupných žakárových záclon, různých nejžádanějších motivů. V nabídce naší firmy také najdete bytový textil i pro ty nejnáročnější zákazníky …

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.