Výhody koupě ready made společnosti

Koupě ready made společnosti od ZakladaniCeskychSpolecnosti.cz
Koupě ready made společnosti je ideálním řešením zejména pro zaneprázdněné podnikatele, kteří se nechtějí zabývat zdlouhavými formalitami při zakládání nové společnosti. Předzaložená firma je zárukou toho, že budete moci začít s podnikáním během jednoho dne. Okamžitě po podepsání patřičných dokumentů může podnikatel jednat za společnost. Hlavní výhoda ready made společností je tedy úspora času a vyhnutí se nepříjemnému a rozvleklému obcházení úřadů. Postačí vám pouze jedna návštěva notáře, platný občanský průkaz a výpis z trestního rejstříku jednatelů. Další neopomenutelnou výhodou je, že nemusíte skládat v bance zakládání společnosti základní kapitál (většinou 200.000 Kč), protože ready made společnosti ho mají již zcela splacen. Společnost je okamžitě připravena k podnikání, má přidělené své IČO a je již nějakou dobu zapsána v obchodním rejstříku, což přináší své výhody, neboť firma nepůsobí jako zcela nový neověřený subjekt. Jednání s klienty, ale i s bankami o možných úvěrech, je pak mnohem snadnější. Seznam ready made společností naleznete zde.

Ready made společnosti na prodej – podnikejte do 24 hodin
Ready made společnost s r.o. je založena s cílem prodeje konečnému klientovi. Společníci se během pár hodin, po podpisu smlouvy o převodu obchodního podílu, stávají majiteli. Samozřejmostí je, že společnost nemá žádné dluhy a jiné závazky vůči třetím osobám a vykazuje nulovou ekonomickou činnost. K dispozici jsou již založené ready made společnosti, jež jsou přichystané k okamžitému prodeji, nebo si můžete nechat založit společnost na míru. Jestliže nemáte čas čekat na novou firmu, ready made společnost je určená přímo pro vás. Během 24 hodin může být společnost s r.o. vaše a vy můžete bez zbytečných průtahů začít podnikat.

Sídlo ready made společnosti v Praze
Pokud máte zájem můžete si ponechat i sídlo společnosti na atraktivním místě v Praze. Nabízíme jako portál SidloProFirmy.cz řadu lokalit pro umístění sídla firmy se službami virtuální kanceláře od naší centrály na Praze 8, přes žádnou Prahu 5 nebo Prahu 10 až po exkluzivní adresu sídla na Praze 1 na Malé Straně. Sídlo společnosti je již zaspané v rejtříku, ale samozřejmě je možné jej během koupě a převodu společnosti na vás změnit na kterou koliv adresu v rámci Prahy nebo České republiky. Budete pouze potřebovat nám poskytnout souhlas majitele s umístěním sídla na nové adrese a výpis z katarstu nemovitostí. Pro změnu sídla mimo Prahu je potřeba ještě provést notářský zápis, který připravíme v rámci všech změn.

Ready made společnosti = úspora času a pěnez
Nejen poskytnutí sídla, ale i další služby spojené s prodejem ready made společnosti vám  ušetří mnoho času. Mine vás tak mnoho zatěžujících a zdlouhavých formalit, které je nutné vyřídit před založením každé firmy. Nemusíte se starat ani o registraci společnosti k DPH a zapsání změny na rejstříkovém soudě. Vše za vás bude vyřízeno, což vám ušetří mnoho drahocenného času. Na vyžádání vyřídíme i další živnostenské listy pro vaší novu společnost.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.