Turbodmychadla – nové i staré Praha

Firma Vlastislav Zahrádka z Prahy nabízí nová turbodmychadla i jejich opravy. Cena opravy turbodmychadla je závislá na jeho poškození. Základní oprava stojí max. 7.000,- Kč (+ DPH) – originál opravárenská sada – nová ložiska, ucpávky, vyvážení rotoru, odzkoušení na zkušebním stavu MRV atd.

Velká oprava stojí max. 12 000,- Kč (+ DPH), doba opravy je v řádech dnů (cca 2-3 pracovní dny). Nové originál turbodmychadlo stojí cca 12 000 – 20 000,-Kč (+ DPH) – podle přesného typu  turbodmychadla. Jistě jste si všimli, že cena za velkou opravu se blíží ceně za nové turbodmychadlo.

Ano, při dnešním sblížení cen se opravdu vyplatí turbo nové s dvouletou zárukou. Proto doporučujeme při našich nízkých cenách nové originální turbo, repasy se vyplatí už jen dražším typům turbodmychadel. Závažnost opravy poznáte, pokud turbodmychadlo vymontujete a hřídel turbodmychadla má větší vůli než 2 mm nebo jsou ohnuté nebo obroušené lopatky atd.

V případě zájmu doporučujeme turbodmychadlo vymontovat a dovézt k nám k posouzení či poslat na naši adresu obchodním balíkem. Po zhlédnutí Vám nabídneme konkrétní varianty opravy. Těmto poruchám lze předejít pravidelnou údržbou. Při provádění údržby vzduchového filtru je například zapotřebí dávat pozor, aby se do turbodmychadla nedostala žádná cizí tělesa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.