Specializovaný servis terénních a SUV vozů

Jste majitelem offroad, nebo SUV vozidla? Využíváte vlastností 4×4? Pak jistě oceníte spolehlivost svého terénního auta. Svojí čtyřkolku máte právě především proto, že Vás nenechá nikde viset a odvede práci, která se od něj očekává. Dříve nebo později, ale přijde okamžik, kdy i to nejspolehlivější auto musí do servisu. A v ten okamžik byste se neměli spoléhat na běžný servis, ale obrátit se na odborníky.

Zkušení uživatelé vozidel s pohonem 4×4 si už zvykli navštěvovat výhradně specializované servisy. A není to jen proto, že v nich pracují nadšenci do offroad vozidel a mají si tak s kým vyměnit zkušenosti a „pokecat“. Je to především proto, že v nich pracují specialisté, kteří rozumí specifikům této třídy vozidel. Vědí, co které auto potřebuje a kde jsou jeho slabiny. Vždy také doporučí to nejlepší řešení problému a nikdy Vám neopraví vozidlo pomocí nekvalitních dílů. V této kategorii autoservisů není prostor pro improvizaci a provizorní opravy.

Dobrý autoservis 4×4 vozů poznáte podle toho, že je provozován několik let a samozřejmě podle zkušeností a ohlasů majitelů offroadů. Mezi takové offroad servisy patří jednoznačně i Offroad Servis v Chomutovicích (Praha – východ). Své služby nabízí motoristům již více než šestnáct let. Jeho práce je tedy časem prověřená. S přibývajícími roky nejen že zlepšují své dovednosti, ale také přibyla celá řada služeb.

Mezi hlavní patří všechny automechanické a autoelektrikářské práce, opravy motorů, převodovek, diagnostika, kompletní geometrie, servis klimatizace, přeměřování náprav a šasi, opravy brzdových systémů a výfuků, seřizování hlavních i přídavných světel, včetně xenonových. Vše se specializací na offroad a SUV. Dále také provádějí montáž, opravy a servis navijáků, montáž nástaveb, přídavných nádrží, šnorchlů, pevnostních rámů a nárazníků, krytů podvozku i nástaveb, montáže a opravy uzávěrek diferenciálů, prodej a výměny pneumatik a mnoho dalšího.

Aby toho nebylo málo, provozují taktéž internetový obchod s offroad doplňky a náhradními díly. Zkrátka vše co potřebujete pro svoje 4×4, najdete na jednom místě.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.offroadservis.cz, nebo zavolejte na 602 380 331.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.