Prodej antiradarů Brno

Pasivní antiradar je zařízení, které je schopné detekovat cestní radar a řidiče na něj včas upozornit. Z technického hlediska jde jenom o přijímač, ne o vysílač. Jeho používání je v celé České republice legální, protože tento přístroj není v žádném případě schopen ovlivnit funkci policejního radaru.

Antiradar tedy poskytne řidiči informaci, že rychlost jeho vozidla je právě kontrolována radarem. Není za tím skutečně nic nelegálního. Vždyť i informace o místech, kde policisté kontrolují rychlost, se běžně vysílají v rádiích. Řidiči se sami pomocí SMS veřejně informují o místech, na kterých probíhá měření rychlosti. Takže pokud chcete mít přesnější informace, než jaké poskytují komerční rádia, v České republice vám po právní stránce nic nebrání v tom, abyste si antiradar zakoupili a používali. V široké nabídce prodejců najdete také přenosní antiradary, které mají tu výhodu, že je můžete použít ve vícerých vozidlech, podle vaší potřeby. Navíc, když cestujete do států, ve kterých není laserová rušička povolena zákonem, jednoduše ji před cestou odmontujete a vyložíte z auta. Nemusíte se pak obávat žádného postihu z nezákonního použití antiradaru.

A kde si můžete zaopatřit antiradar? Pokud hledáte antiradary Brno, nebo antiradary Zlín, tak na internetu najdete širokou nabídku, nebo také seznam prodejen kde si můžete antiradar vyzkoušet, obeznámit se s tím jak funguje a rozhodnout se pro nějaký model. Antiradar si můžete zakoupit také na některém e-shopu. Stačí se jenom trochu porozhlédnout a snadno zjistíte, který internetový prodejce je spolehlivý a jaké přístroje nabízí. Většina prodejců poskytuje na stránkách velké množství informací o konkrétních modelech, stačí se jenom trochu zorientovat v nabídce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.